Aktualności
Fabryka Piernika
Jesienne metamorfozy 2018
Szkolny konkurs o tytuł „Najlepszy uczeń w zawodzie cukiernik”
Szpetnar Cup 2018
Przy deserze o Niepodległej
X-lecie Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski
XV Wojewódzki Turniej o tytuł „Najlepszy Uczeń w Zawodzie Cukiernik”

„Serce na dłoni”

jedlicze krew 2017W piątek 27 października 3 uczennice z naszej szkoły: Kamila Mosoń, Nikol Barlik i Weronika Korfanty wraz z opiekunem SKHDK PCK Agatą Betlej uczestniczyły w obchodach XV-lecia Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi przy Zespole Szkół im. Armii Krajowej w Jedliczu.

Uczennice naszej szkoły za bezinteresowne oddawanie krwi otrzymały statuetkę „Serce na dłoni”. Podziękowanie otrzymał również opiekun SK HDK PCK. Statuetki wręczali: Senator Rzeczypospolitej Polskiej Alicja Zając, Starosta Powiatu Krośnieńskiego Jan Juszczak oraz Prezes Zarządu Rejonowego PCK w Krośnie lek. med. Władysław Tlałka.

Dyrekcja szkoły oraz opiekun SKHDK PCK serdecznie gratuluje nagrodzonym uczniom i dziękuje im za wspaniały dar jakim jest dzielenie się cząstką siebie – za bezinteresowne oddawanie krwi życząc dalszego propagowania idei krwiodawstwa.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 72 gości oraz 0 użytkowników.