Aktualności
OFERTA   NA   ROK   2019/2020
NABÓR   ELEKTRONICZNY
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

ZSP2nasza oferta 2019 2020

rekrutacja

barometr zawodow2019

„Serce na dłoni”

jedlicze krew 2017W piątek 27 października 3 uczennice z naszej szkoły: Kamila Mosoń, Nikol Barlik i Weronika Korfanty wraz z opiekunem SKHDK PCK Agatą Betlej uczestniczyły w obchodach XV-lecia Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi przy Zespole Szkół im. Armii Krajowej w Jedliczu.

Uczennice naszej szkoły za bezinteresowne oddawanie krwi otrzymały statuetkę „Serce na dłoni”. Podziękowanie otrzymał również opiekun SK HDK PCK. Statuetki wręczali: Senator Rzeczypospolitej Polskiej Alicja Zając, Starosta Powiatu Krośnieńskiego Jan Juszczak oraz Prezes Zarządu Rejonowego PCK w Krośnie lek. med. Władysław Tlałka.

Dyrekcja szkoły oraz opiekun SKHDK PCK serdecznie gratuluje nagrodzonym uczniom i dziękuje im za wspaniały dar jakim jest dzielenie się cząstką siebie – za bezinteresowne oddawanie krwi życząc dalszego propagowania idei krwiodawstwa.

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA 2019/20

branzowa2019

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 238 gości oraz 0 użytkowników.