Obsługa gastronomiczna w środowisku lokalnym daje okazję do spotkań z ciekawymi ludźmi

obsluga gala 2017W dniu 27 października 2017 r. w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie odbyła się IV Gala Medyczna z okazji Dnia Pracownika Służby Zdrowia.

Jest to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników służby zdrowia, a szczególnie dla tych, którzy w tym dniu odbierają nagrody za wyjątkowe poświęcenie się dla pracy w swoim zawodzie.
Nasza szkoła już po raz trzeci została poproszona przez Dyrekcję szpitala wojewódzkiego w Krośnie o przygotowanie oprawy gastronomicznej oraz obsługę w czasie uroczystości. Przygotowania do udziału w organizacji tak prestiżowej imprezy zaczęły się kilka dni wcześniej od uzgodnienia menu, aranżacji stołu szwedzkiego oraz zaplanowania obsługi kelnerskiej. Uczniowie klas: III C/K i III TŻ wykonywali dla tak ogromnej liczby uczestników różnorodne zakąski bankietowe. Po części oficjalnej zgromadzeni goście przystąpili do udziału w bankiecie i spożywania przygotowanych przez uczniów i nauczycieli naszej szkoły potraw. Atrakcją gali był występ Conrado Moreno, uczestnika rozrywkowego programu telewizyjnego ,,Europa da się lubić”. Dzięki udziałowi w imprezie uczniowie naszej szkoły mieli okazję poznać celebrytę i zrobić sobie z nim zdjęcia. Profesjonalne przygotowanie bankietu oraz fachowa i dynamiczna obsługa kelnerska została przez gości i organizatorów oceniona bardzo wysoko.
Za godne reprezentowanie szkoły w środowisku lokalnym OGROMNE PODZIĘKOWANIA należą się uczeniom z klas: I TŻ , II TŻ, III TŻ oraz klasy III K/W : Chlebek Sylwia, Uliasz Emila, Ruciński Karol, Malina Mateusz, Ćwiąkała Parycja, Bereza Julia, Tebich Klaudia, Marszał Patrycja, Kolasa Dominika, Mikuszewski Krystian, Szewczyk Natalia, Poręba Klaudia, Drzyzga Klaudia, Rysz Weronika, Warchoł Patrycja, Monika Głowacka, Zawojska Wiktoria, Zubel Barbara, Szczęsna Aneta, Matusz Marlena, Rafał Jóżefczyk, Leszko Tomasz, Korzec Damian.