Aktualności
OFERTA   NA   ROK   2019/2020
NABÓR   ELEKTRONICZNY
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

ZSP2nasza oferta 2019 2020

rekrutacja

barometr zawodow2019

Barber’s Battle – Ogólnopolskie Mistrzostwa w Strzyżeniu Męskim 2017

strzyzenie 2017Po raz pierwszy na targach Hair Forum Poland odbyła się konkurencja, podczas której uczestnicy powalczyli o miejsca na podium Barber’s Battle – Ogólnopolskich Mistrzostw w Strzyżeniu Męskim! Nie zabrakło tam też naszego ucznia Szymona Przewoźnika.


Uczestnicy konkursu mieli za zadanie stworzenie klasycznej, tradycyjnej fryzury męskiej, dopasowanej do kształtu głowy i twarzy, zgodnej z kanonem stylizacji włosów właściwym dla fryzjerstwa męskiego. Do zawodów zostali dopuszczeni uczniowie szkół fryzjerskich oraz osoby pracujące w zawodzie fryzjer. Wszyscy pracowali na modelach.
Poziom konkurencji był bardzo wysoki. Kreatywność, pomysłowość i zaangażowanie uczestników spowodowały, że komisja miała bardzo trudny wybór. Konkurs oceniało profesjonalne jury m.in. Adam Szulc - przewodniczący jury - prekursor barberingu w Polsce.
Szymon wykazał się ogromnymi umiejętnościami i talentem z zakresu sztuki fryzjerskiej. Mimo że nie zajął miejsca na podium, to godnie reprezentował naszą szkołę.
Gratulujemy i życzymy Szymonowi powodzenia w doskonaleniu swojego warsztatu i dążeniu do perfekcji.

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA 2019/20

branzowa2019

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 288 gości oraz 0 użytkowników.