Aktualności

Aktualności

III Konkurs recytatorski poezji Jana Zycha

konkurs poezji2 2017W środę 25 października 2017 roku odbył się w Korczynie w Dworku Szeptyckich III Konkursu recytatorski poezji Jana Zycha.


Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 reprezentowały uczennice: Elżbieta Wronkowicz z klasy II F/W i Beata Turczyńska, klasa III TF. W Konkursie, w kategorii szkół ponadgimnazjalnych, uczestniczyło 45 recytatorów z dziewięciu szkół. Jury pod przewodnictwem dr Mariusza Kalandyka nagrodziło najlepsze interpretacje wierszy Jana Zycha. Wśród nagrodzonych znalazła się Beata Turczyńska, która otrzymała wyróżnienie.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.