Aktualności

Aktualności

Konkurs recytatorski

konkurs recytatorski 2017Dnia 17 października 2017 roku w naszej szkole odbył się Konkurs recytatorski poezji Jana Zycha. Wzięli w nim udział uczniowie klas: II F/W, I TŻ, II TF, III TF.


Komisja składająca się z nauczycieli języka polskiego (M. Ciereszyńska, M. Delikat, M. Płatek) oceniała: opanowanie pamięciowe tekstu, interpretację głosową, ogólne wrażenie artystyczne. Pierwsze miejsce Komisja przyznała Wiktorii Skomorowskiej uczennicy klasy II TF. Pozostali uczestnicy reprezentujący równie wysoki, wyrównany poziom, uzyskali wyróżnienia. Uczestnikom gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.
Wybrani uczniowie będą reprezentować naszą szkołę na III Konkursie Poezji Jana Zycha w Korczynie.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.