Aktualności
OFERTA   NA   ROK   2019/2020
NABÓR   ELEKTRONICZNY
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

ZSP2nasza oferta 2019 2020

rekrutacja

barometr zawodow2019

EUROPEJSKI DZIEŃ PRZYWRACANIA CZYNNOŚCI SERCA - „Szpetnar” ćwiczy RKO

rko 2017Dzisiaj, 16 października 2017, w całej Polsce o godzinie 12.00 podejmowaliśmy próbę pobicia rekordu w jednoczesnym wykonywaniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej. Nasze wydarzenie zostało zorganizowane w ramach obchodów “Europejskiego Dnia Przywracania Czynności Serca”.

Dzień ten obchodzony jest od 2013 roku z inicjatywy Europejskiej Rady Resuscytacji. Jego celem jest popularyzacja wiedzy na temat zasad udzielania pierwszej pomocy w stosunku do osoby, u której wystąpiło nagłe zatrzymanie krążenia.
Od naszej reakcji - dziecka czy dorosłego, a przede wszystkim rozpoznania co się dzieje, może zależeć zdrowie i życie osoby poszkodowanej. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach te umiejętności wydają się niezwykle potrzebne i wpisujące się w naszą codzienność.
Wydarzenia takie jak bicie rekordu mają za zadanie przypomnieć polskiemu społeczeństwu, że pierwsza pomoc jest nie tylko ważna, ale i łatwa i że naprawdę warto jej się uczyć.
W naszej szkole w tym wydarzeniu wzięło udział 30 uczniów z klas I TŻ, I TF, II TŻ i III TF, a nad poprawnym jego przebiegiem czuwali nauczyciele wychowania fizycznego: p. Artur Panaś, p. Krzysztof Gierlasiński i p. dyr. Ewa Starowiejska.

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA 2019/20

branzowa2019

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 127 gości oraz 0 użytkowników.