Aktualności
OFERTA NA ROK 2018/2019!

oferta

barometr zawodow

II Korczyński Bieg i Nordic Walking do Prządek

bieg korczynski 2017Upowszechnienie biegania i chodzenia z kijami oraz promocja Korczyny i jej walorów turystycznych to cele które postawili sobie organizatorzy II Korczyńskiego Biegu i Nordic Walking do Prządek ścieżką prof. Grochala zorganizowanego 23 września 2017 r.


Trasa górska licząca 5 km oraz zimno i padający deszcz nie odstraszyły jednak uczestników. Na starcie nie zabrakło też przedstawicieli naszej szkoły. W marszu Nordic Walking reprezentowali nas: uczennica Urszula Farbaniec (kl. II TF; I miejsce w kategorii M 16-19 lat) oraz p. Krzysztof Gierlasiński (III miejsce w kategorii M 40-59) a w konkurencji biegowej na tym samym dystansie p. Artur Panaś.

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

nabor logo 2018

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 191 gości oraz 0 użytkowników.

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin