Aktualności
XI Jarmark Franciszkański
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski
Event młodych przedsiębiorców
Szkolny konkurs baristyczny
XV Wojewódzki Turniej o tytuł „Najlepszy Uczeń w Zawodzie Cukiernik”
26 Finał WOŚP
Blaga 2017
Europejskie podróże po wiedzę i doświadczenie zawodowe - staże zagraniczne
IV Gala Medyczna z okazji Dnia Pracownika Służby Zdrowia
Europejski Turniej Piłki Siatkowej

II Korczyński Bieg i Nordic Walking do Prządek

bieg korczynski 2017Upowszechnienie biegania i chodzenia z kijami oraz promocja Korczyny i jej walorów turystycznych to cele które postawili sobie organizatorzy II Korczyńskiego Biegu i Nordic Walking do Prządek ścieżką prof. Grochala zorganizowanego 23 września 2017 r.


Trasa górska licząca 5 km oraz zimno i padający deszcz nie odstraszyły jednak uczestników. Na starcie nie zabrakło też przedstawicieli naszej szkoły. W marszu Nordic Walking reprezentowali nas: uczennica Urszula Farbaniec (kl. II TF; I miejsce w kategorii M 16-19 lat) oraz p. Krzysztof Gierlasiński (III miejsce w kategorii M 40-59) a w konkurencji biegowej na tym samym dystansie p. Artur Panaś.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 80 gości oraz 0 użytkowników.