Akcja Misyjna – Cabo Verde

slodki dzien 09 2017W dniu 20 września 2017 r. Grupa Misyjna RAFIKI przygotowała dla całej społeczności szkolnej „Słodki dzień”.

To pierwsza taka akcja w nowym roku szkolnym, która jest kontynuacją Projektu Misyjnego z zeszłego roku, mająca na celu pomoc dzieciom zamieszkującym Wyspy Zielonego Przylądka. Akcja prowadzona jest we współpracy z Siostrami Klaweriankami i dokładnie mówiąc, ma na celu zebranie środków, na zakupienie przyborów szkolnych oraz zabawek dla dzieci z Cabo Verde (Afryka).
Dziękujemy Wszystkim, którzy wspomogli to misyjne dzieło. Wkrótce kolejna akcja, na którą już dzisiaj serdecznie zapraszamy.

Opracował opiekun Grupy Rafiki:
P. Wojciech Bazan