Aktualności

Aktualności

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

rozpoczecie 20174 września 2017 roku uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Krośnie rozpoczęli kolejny rok szkolny.


Spotkanie ze szkołą poprzedziła uroczysta Msza Święta.
Na inauguracji nowego roku szkolnego 2017/2018 oprócz uczniów i grona pedagogicznego obecni byli: kierownik Cechu Rzemiosł pani Marta Matelowska, starszy Cechu pan Marek Kiełtyka oraz przewodnicząca Rady Rodziców pani Beata Drzyzga.

00


Pani dyrektor Ewa Starowiejska szczególnie serdecznie przywitała uczniów klas pierwszych, którzy rozpoczną naukę w naszej szkole. Uczniom i nauczycielom życzyła sukcesów i satysfakcji z wyników w nauce oraz pracy.

03


Życzenia jak najwyższych osiągnięć w nowym roku szkolnym skierowali do zebranych także pan Marek Kiełtyka i pan Adam Buczyński.

05

02
Jak co roku uczniowie naszej szkoły pamiętali również o wybuchu II wojny światowej i żołnierzach września 1939 roku. Krótki montaż słowno – muzyczny upamiętniający tę tragiczną rocznicę zaprezentowały uczennice kl. II TF Wioletta Stanisz i Wiktoria Skomorowska pod kierunkiem pani Małgorzaty Mercik i Moniki Delikat.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 79 gości oraz 0 użytkowników.