Aktualności

Aktualności

Cyfrowa Akademia - darmowa pomoc w przygotowaniu do matury

Szukasz DARMOWEJ pomocy w przygotowaniu do egzaminu poprawkowego z matematyki? Odwiedź Cyfrową Akademię >>> cyfrowaakademia.pl

Cyfrowa Akademia to pierwsza w Polsce platforma MOOC skierowana bezpośrednio do uczniów, oferująca bezpłatne kursy online, zgodne z podstawą programową, przygotowana przez Centrum Edukacji Obywatelskiej we współpracy z polskimi uczelniami.

Kursy obejmują między innymi cały zakres materiału wymaganego na maturze z matematyki na poziomie podstawowym.

cyfrowaakademia

Dzięki kursom każdy może uczyć się i powtarzać materiał we własnym tempie: każdy dział kursu obejmuje część teoretyczną przedstawioną w przystępnym filmikach, oraz szeroki zestaw zadań, a także indywidualne statystyki. Uczniowie mogą sami nabywać wiedzę, doskonalić umiejętności i od razu śledzić postępy – wystarczy dostęp do internetu!

Kursy stworzyli wybitni wykładowcy i specjaliści renomowanych polskich uczelni: Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie oraz Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Centrum Edukacji Obywatelskiej jest liderem projektu, a za platformę odpowiada firma NebulaX. Projekt został sfinansowany ze środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 66 gości oraz 0 użytkowników.