Aktualności
OFERTA NA ROK 2018/2019!

oferta

barometr zawodow

Marzenia się spełniają...

otwarcie sali 2017Po przeszło pięćdziesięciu latach istnienia doczekaliśmy chwili, gdy możemy poszczycić się pełnowymiarową salą gimnastyczną wraz zapleczem dydaktycznym. Uroczyste otwarcie Sali miało miejsce 14 czerwca br.


W uroczystości wzięli udział licznie przybyli Goście, a wśród nich: Piotr Babinetz – Poseł na Sejm RP reprezentowany przez Krzysztofa Babinetza, Stanisław Piotrowicz – poseł na Sejm RP reprezentowany przez Sabinę Kozubal, Maria Kurowska – Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego, Stanisław Fundakowski – Wicekurator Oświaty, Marian Gancarz – wizytator KO, Piotr Przytocki – Prezydent Miasta Krosna, Bronisław Baran – Zastępca Prezydenta Miasta Krosna, Joanna Sowa – Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta Krosna, Zbigniew Kubit – Przewodniczący Rady Miasta Krosna, Stanisław Słyś – b. Przewodniczący Rady Miasta Krosna, Grażyna Gregorczyk – Naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Krosna, Piotr Grudysz – Przewodniczący Komisji Edukacji Rady Miasta Krosna, Grzegorz Półchłopek – Naczelnik Wydziału Komisji Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Krosna reprezentowany przez Katarzynę Bienia, Anna Dubiel – Przewodnicząca Wydziału Komisji Kultury, Sportu i Turystyki, Anna Szajna i Jarosław Grześków – inspektorzy WE, Kazimiera Kamińska – Naczelnik Wydziału Inwestycji Urzędu Miasta Krosna, Franciszek Wnęk i Witold Bauer – Kierownicy robót budowlanych, Marek Kiełtyka – Starszy Cechu Rzemiosł Różnych i Wiesława Sajdak Podstarszy Cechu oraz Marta Urbanowicz – Matelowska – Kierownik Cechu Rzemiosł Różnych w Krośnie, Tadeusz Majchrowicz – zastępca Przewodniczącego Komisji Krajowej NSZZ Solidarność reprezentowany przez Magdalenę Kubit, Marek Skalski – Prezes Tarkett Polska, Paweł Paśko – Wiceprezes Firmy Hand – Bud, Stanisław Łojek – Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego, Antoni Dębiec – Dyrektor MOSiR w Krośnie, Arkadiusz Chmielowski – Radca prawny, Ojciec Krzysztof Janas – Proboszcz i Gwardian Franciszkanów w Krośnie, ks. Józef Gibała – Dyrektor Oratorium „Twój Dom” w Krośnie, Adam Buczyński – Zastępca Komendanta OHP, Dyrektorzy Liceum i Szkół Ponadgimnazjalnych z Krosna, mieszkańcy Osiedla Południe na czele z Przewodniczącym Zarządu Krzysztofem Babinetzem, przedstawiciele mediów, Beata Drzyzga – Przewodnicząca Rady Rodziców ZSP Nr 2 w Krośnie, Małgorzata Raś – Zastępca Przewodniczącej Rady Rodziców ZSP Nr 2 w Krośnie, a także Ewa Starowiejska – Dyrektor ZSP Nr 2, Agata Betlej – Zastępca Dyrektora ZSP Nr 2, Barbara Kozdraś – Kierownik Szkolenia Praktycznego ZSP Nr 2, Mateusz Malina – Przewodniczący SU ZSP Nr 2.

Po powitaniu wszystkich zebranych przez Dyrektora Szkoły Panią Ewę Starowiejską, nastąpiło symboliczne przecięcie biało – czerwonej wstęgi. W ceremonii tej wzięli udział: Maria Kurowska, Stanisław Fundakowski, Piotr Przytocki, Bronisław Baran, Zbigniew Kubit, Stanisław Słyś, Ewa Starowiejska, a także uczniowie Mateusz Malina oraz Beata Turczyńska i Patryk Wilk.

Następnie Proboszcz i Gwardian Franciszkanów w Krośnie – o. Krzysztof Janas dokonał poświęcenia sali gimnastycznej wraz z kompleksem dydaktycznym.

Po krótkiej części artystycznej, którą przygotował Zespół Admiratio” działający przy naszej szkole oraz wpisach do pamiątkowej księgi, wszyscy udali się na degustację tortu i poczęstunek, który przygotowany został przez uczniów klas gastronomicznych pod czujnym okiem nauczycieli uczących przedmiotów zawodowych.

Cieszymy się z faktu, że nasza szkoła się nieustannie rozwija. Mamy też nadzieję, że nowy obiekt w postaci nowoczesnej sali gimnastycznej wraz z salami dydaktycznymi w znaczący sposób podniosą atrakcyjność zajęć dydaktycznych, jak i praktycznych.

Dziękujemy lokalnym mediom – TV Obiektyw, Krosno24.pl, Radio Rzeszów, Nowemu Podkarpaciu i Nowinom – za przybycie i za możliwość podzielenia się tym wspaniałym wydarzeniem w środowisku lokalnym.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji tego przedsięwzięcia oraz gościom za obecność w naszej uroczystości.

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

nabor logo 2018

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 90 gości oraz 0 użytkowników.

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin