Wycieczka w ramach Projektu Misyjnego do Krościenka nad Dunajcem i Szczawnicy

wycieczka admiratio 2017Młodzież działająca w Misyjnej Grupie RAFIKI oraz Zespole Admiratio, w dniach 8 i 9 czerwca 2017 r., odbyła wycieczkę do Krościenka nad Dunajcem, Szczawnicy i Woli Kroguleckiej.

Był to wyjazd w ramach Projektu Misyjnego realizowanego przez młodzież w ciągu tego roku szkolnego, na rzecz dzieci z Cabo Verde, we współpracy z Siostrami Klaweriankami. W programie wycieczki było m. in.: wejście na Czertezik i Sokolicę, zwiedzenie Szczawnicy, wejście na Palenicę i Wodospad Zaskalnik w Popradzkim Parku Krajobrazowym, a także platformę widokową w Woli Kroguleckiej. Była to wspaniała wyprawa, dzięki której młodzież mogła podziwiać piękno naszych gór, aktywnie wypocząć oraz pogłębić dobre relacje w grupie rówieśniczej.

Opracował: mgr Wojciech Bazan