Aktualności
D Z I E Ń   O T W A R T Y   2 0 1 9
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup 2018
Przy deserze o Niepodległej
X-lecie Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski

dzien otwarty patronat2019

ZSP2nasza oferta 2019 2020

rekrutacja

barometr2019

Wycieczka w ramach Projektu Misyjnego do Krościenka nad Dunajcem i Szczawnicy

wycieczka admiratio 2017Młodzież działająca w Misyjnej Grupie RAFIKI oraz Zespole Admiratio, w dniach 8 i 9 czerwca 2017 r., odbyła wycieczkę do Krościenka nad Dunajcem, Szczawnicy i Woli Kroguleckiej.


Był to wyjazd w ramach Projektu Misyjnego realizowanego przez młodzież w ciągu tego roku szkolnego, na rzecz dzieci z Cabo Verde, we współpracy z Siostrami Klaweriankami. W programie wycieczki było m. in.: wejście na Czertezik i Sokolicę, zwiedzenie Szczawnicy, wejście na Palenicę i Wodospad Zaskalnik w Popradzkim Parku Krajobrazowym, a także platformę widokową w Woli Kroguleckiej. Była to wspaniała wyprawa, dzięki której młodzież mogła podziwiać piękno naszych gór, aktywnie wypocząć oraz pogłębić dobre relacje w grupie rówieśniczej.

Opracował: mgr Wojciech Bazan

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

branzowa2019

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 158 gości oraz 0 użytkowników.