Uczennice ZSP nr 2 w Krośnie na szkoleniu z zakresu najnowszych technik stylizacji oraz upięć fryzur

pokaz 201712 czerwca 2017roku uczennice naszej szkoły, wraz z opiekunem, wzięły udział w szkoleniu z zakresu najnowszych technik stylizacji oraz upięć fryzur. Szkolenie prowadziła ambasadorka marki Babyliss PRO oraz Kerastase na Rosję Darya Uskumbaeva.

Darya na co dzień mieszka i pracuje kreatywnie w Petersburgu. Jest Stylistką fryzur, wizażystką renomowanych salonów „MAY” w Sankt Petersburgu, mistrzem oraz trenerem studentów Akademii fryzjerskiej „MAY”. Darya jest częścią zespołu, biorącego udział w największych fryzjerskich, modowych show w Rosji. Uczestniczy w międzynarodowych zawodach fryzjerskich oraz dużo podróżuje, by dzielić się swoimi umiejętnościami oraz nieustannie się rozwijać. Kreowała fryzury do sesji fotograficznej dla magazynu FAR EAST OF RUSSIA, tworzy własne projekty fotograficzne i modowe.
Szkoleniu towarzyszył pokaz koków ślubnych i wieczorowych oraz prezentacja sukni ślubnych.