Aktualności
REKRUTACJA

Aktualności

Bezpłatne warsztaty z edukacji medialnej i cyfrowej

Fundacja Nowoczesna Polska oraz Collegium Civitas zapraszają młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach z zakresu edukacji medialnej i cyfrowej. Ich celem jest rozwój kompetencji młodzieży w zakresie komunikowania się, współpracy, myślenia krytycznego i kreatywnego rozwiązywania problemów oraz działania innowacyjnego.
Zgłoszenia są przyjmowane do końca sierpnia 2017 r.

warsztaty

>>> informacja prasowa

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

nabor logo 2017

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.