Aktualności
OFERTA NA ROK 2018/2019!
XI Jarmark Franciszkański
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski
Event młodych przedsiębiorców
Szkolny konkurs baristyczny
XV Wojewódzki Turniej o tytuł „Najlepszy Uczeń w Zawodzie Cukiernik”
26 Finał WOŚP
Blaga 2017
Europejskie podróże po wiedzę i doświadczenie zawodowe - staże zagraniczne
IV Gala Medyczna z okazji Dnia Pracownika Służby Zdrowia
Europejski Turniej Piłki Siatkowej

oferta

barometr zawodow

I Nocny Dobroczynny Bieg Nadziei

bieg nadziei 2017Dobroczynny Bieg Nadziei to nowa idea krośnieńskiego Caritasu, której celem było zebranie funduszy dla hospicjum w Krośnie.

Charytatywny festyn rozpoczął się 14 maja o godz. 16.00 od biegów dla dzieci i młodzieży, biegów „pokoleniowych”, sztafet rodzinnych. Była też okazja do „pościgania” się na rolkach, „zbicia kalorii” w maratonie zumby. Wszyscy mogli przejść z przedstawicielami pensjonariuszy Krośnieńskiego Hospicjum „Kilometr Nadziei”, uczestnicząc w „Marszu Białych Serc”.
Punktualnie o godzinie 21.00 na najszybszej " piątce w Polsce" wystartowali biegacze I Dobroczynnego Biegu Nadziei, a o 21.05 zawodnicy Nordic Walking. Uczestnicy mieli do pokonania 5 km po 2100-metrowej, atestowanej i oświetlonej pętli, poprowadzonej ulicami Kaczorowskiego i Lotnika w sąsiedztwie krośnieńskiego lotniska. Wszyscy uczestnicy otrzymali szklane medale i okolicznościowe koszulki, a zwycięzcy piękne puchary.
Cały dochód z biegu głównego oraz imprez towarzyszących przeznaczony został na potrzeby Krośnieńskiego Hospicjum.
W sportowych zmaganiach nie zabrakło przedstawicieli naszej szkoły. W Marszu Białych Serc wzięła udział uczennica kl. III C/K Maria Gancarz, w biegu głównym p. Artur Panaś, a w marszu Nordic Walking uczennica kl. I TŻ Klaudia Drzyzga oraz p. Krzysztof Gierlasiński.
Sprawny przebieg tych zawodów byłby niemożliwy bez zaangażowania wolontariuszy. Z naszej szkoły w działania włączyły się uczennice: Paulina Faliszek, Magdalena Ludwa, Oliwia Ginalska, Ewa Stasiowska, Maria Gancarz i pani Grażyna Litwin.

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

nabor logo 2018

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 119 gości oraz 0 użytkowników.