Pożegnanie klas czwartych

zakonczenie maturalne 201728 kwietnia 2017 roku odbyła się uroczysta akademia z okazji pożegnania uczniów klas czwartych TF/TC – wychowawca p. Ewa Długosz - Radoń i TŻ – wychowawca p. Elżbieta Jaracz. W uroczystości brała udział Dyrekcja szkoły, wychowawcy, nauczyciele, zaproszeni goście oraz uczniowie.

Słowa pożegnania skierowała do absolwentów pani dyrektor Ewa Starowiejska. Podziękowała uczniom za pracę dla szkoły, udział w konkursach, rozgrywkach, turniejach i zawodach sportowych. Wraz z wychowawcami nagrodziła tych uczniów, którzy wyróżnili się w nauce. Pani dyrektor wyróżniła również Rodzica z kl. IV TF/TC za współpracę ze szkołą.

W bardzo kolorowej, radosnej i wiosennej atmosferze upłynęły ostatnie chwile dla uczniów klas czwartych.
Uczennice klas trzecich wraz z wychowawcami przygotowały oprawę słowno – muzyczną i krótką część artystyczną. Uczniowie usłyszeli również ostatni dzwonek.

„Czasem nie zaszkodzi, jak się nad sobą zamyślisz. To lepsze niż gdybyś miał lekkomyślnie przeżywać swą młodość i gubić wielki skarb, wielki niepowtarzalny skarb, który w sobie nosisz, którym jesteś Ty sam – każdy, każda”. Wielki Polak - Jan Paweł II