Powiatowa Licealiada – Indywidualne i Drużynowe Biegi Przełajowe

licealiada 2017W dniu 29 marca 2017 r. na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie przy ul. Bursaki odbyła się Powiatowa Licealiada w Indywidualnych i Drużynowych Biegach Przełajowych. Zawody zostały zorganizowane przez nauczycieli wychowania fizycznego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Krośnie.

Drużyna dziewcząt, której opiekunem był p. Krzysztof Gierlasiński, wystąpiła w składzie: Kurowska Magdalena (I TF), Taras Gabriela (I TF), Kustroń Karolina (I TŻ), Marszał Klaudia (I TŻ), Nawracaj Dominika (II F/W), Zając Wioletta (II C/K) oraz Tocka Wiktoria (II F/W), natomiast drużynę chłopców reprezentowali następujący uczniowie: Tasz Kacper (I TŻ), Czekański Michał (II TŻ) i Czudek Rafał (I K/W), a ich opiekunem był p. Artur Panaś.
Przy sprzyjającej pogodzie sportowe zmagania przebiegały w zdrowej rywalizacji i duchu fair play.