Targi Edukacyjne 2017

targi edu 201727 marca 2017 r. nasza szkoła wzięła udział w Podkarpackich Targach Edukacyjnych w Krośnie. 14 już edycja Giełdy Szkół zgromadziła w hali sportowo – widowiskowej MOSiR przedstawicieli szkół ponadgimnazjalnych z Krosna i okolic.

Byliśmy na targach jedną z 22 szkół, które reklamowały przygotowaną na rok szkolny 2017/18 ofertę edukacyjną. Do naszego stoiska gimnazjalistów przyciągałaby czekoladowa i aromatyczna fontanna oraz usługi fryzjersko – kosmetyczne wykonywane przez nasze uczennice. W czasie zabiegów upiększających i degustacji owoców w czekoladzie gimnazjaliści mogli uzyskać od nauczycieli i uczniów informacje na temat kierunków kształcenia oraz atmosfery panującej w nasze szkole.