"Studencka bomba witaminowa"

kulinarny pwsz 201723 marca 2017 r. w PWSZ w Krośnie odbyła się II edycja Kulinarnego Konkursu ,,Studencka bomba witaminowa", w którym wzięli udział uczniowie klas III TŻ Dominika Odój oraz IV TŻ Sebastian Rygiel i Szymon Bożek.

Trzyosobowy zespół miał za zadanie wykonać dwa rodzaje zakąsek z produktów przygotowanych przez organizatora. Uczestnicy konkursu musieli wykazać się kreatywnością, koncentracją na wykonywanym zadaniu, umiejętnością pracy zespołowej i zdolnościami kulinarnymi. Nasi uczniowie po krótkiej naradzie przystąpili do działania i wykonali zakąskę z ogórka z pastą z sera białego i żółtego z dodatkiem ziół, którą nazwali ,,Zielony Relaks" oraz sałatkę z owoców w syropie z dodatkiem suszonych śliwek i daktyli z dresingiem malinowo – limonkowo – cytrynowym z miodem, którą nazwali "Antystresowy Mix". W konkursie, do którego przystąpiło 11 szkół, nasza ekipa uplasowała się na zaszczytnym III miejscu.