Opłatek Misyjny

oplatek misyjny 2017W sobotę 7 stycznia 2017 r. w Domu Zakonnym Sióstr Klawerianek w Krośnie odbyło się „Spotkanie Opłatkowe” dla wszystkich, którzy w różny sposób wspierają Projekty i Akcje Misyjne. W spotkaniu wzięła również Grupa Misyjna Rafiki działająca przy naszej szkole.

Gościem specjalnym była s. Immakulata Faustynowicz (michalitka) pracująca na misji w Kamerunie. Uroczystą Mszę św. odprawił o. Franciszek Filar (werbista) misjonarz z Kostaryki.
Po Mszy św. odbyło się spotkanie, podczas którego wszyscy dzieląc się opłatkiem składali sobie życzenia Noworoczne i wysłuchali prelekcji siostry Immakulaty, która opowiedziała o swojej pracy na misji w Kamerunie.