Czy kręgle mogą integrować klasę?

kregle 2016Okazuje się, że tak. 9 grudnia 2016 roku klasa II C/K z wychowawcą panią Agnieszką Gonet udała się do krośnieńskiej kręgielni K15, aby wspólnie spędzić czas w serdecznej i przyjacielskiej atmosferze.

Gra w kręgle umożliwiła uczestnikom lepsze poznanie się w warunkach pozaszkolnych i budowanie udanych, pozytywnych relacji. W czasie tego typu spotkań uczniowie czują się akceptowani, buduje się ich wiara w siebie i w zespół, którego część stanowią. Uczniowie uczą się także przydatnych umiejętności interpersonalnych z zakresu komunikacji, asertywności i rozwiązywania konfliktów, co ułatwia funkcjonowanie w wielu sytuacjach szkolnych. Oprócz tych wielu jakże ważnych korzyści wspólna zabawa dostarczyła wszystkim ogromnych emocji i niezapomnianych wrażeń. Rozgrywki miały charakter towarzyski, dlatego też wyłonienie zwycięzców nie było tak istotne, jak dobra zabawa. Spotkanie zakończono wspólnym posiłkiem.
Ten dzień był bardzo udany.