Dzień Seniora w DPS 2016

W środę 30 listopada 2016 r. po raz kolejny udaliśmy się z wizytą do Domu Pomocy Społecznej, aby wspólnie świętować Międzynarodowy Dzień Seniora.

Młodzież działająca w Samorządzie Uczniowskim i Szkolnym Kole Wolontariusza wraz z opiekunami panią Grażyną Litwin i panią Małgorzatą Płatek przygotowała się do odwiedzin solidnie. Seniorom zaprezentowano program słowno – muzyczny, taniec współczesny oraz scenkę kabaretową. Następnie wspólnie wykonywano ozdoby świąteczne. W czasie pracy twórczej młodzież chętnie podejmowała rozmowy z seniorami. Międzypokoleniowe spotkanie było źródłem zadowolenia dla obu stron i upłynęło w atmosferze wzajemnego szacunku i zrozumienia.

>>> galeria