Finał Konkursu "Miejsce Polski w Europie w kontekście 1050-lecia Chrztu Polski"

final konkursu 2016W dniu 8 listopada 2016 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 w Krośnie odbył się finał konkursu dla uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych.

Organizatorami turnieju byli Pan Tomasz Poręba, poseł do Parlamentu Europejskiego i Pan Piotr Babinetz, poseł na Sejm RP. Nasza Szkoła została poproszona o przygotowanie poczęstunku dla uczestników i zaproszonych gości. Przygotowaliśmy stół szwedzki z różnymi zakąskami oraz stół kawowy, na którym znalazły się słodkości. Za przygotowanie poczęstunku i obsługę gości były odpowiedzialne panie: Agata Paradysz, Elżbieta Matusz, Elżbieta Jaracz, Alicja Kus i Halina Szpiłyk wraz z uczniami klasy I TŻ i II TŻ.