34. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE w Krakowie

targi kosmetyczne 2016Dnia 5 listopada br. młodzież kształcąca się w zawodzie technik usług fryzjerskich wspólnie z opiekunami p. Małgorzatą Ciereszyńską i p. Ewą Długosz-Radoń wzięła udział w 34 Międzynarodowym Kongresie i Targach Kosmetologicznych LNE w Krakowie.

Wyjazd został zorganizowany w ramach realizacji innowacji pedagogicznej: Wizaż i kreowanie wizerunku.
Targi kosmetologiczne zgromadziły ponad dwustu wystawców firm kosmetycznych i całą rzeszę miłośników kosmetyki pielęgnacyjnej i kolorowej.
Uczniowie mogli z bliska przyjrzeć się najnowszym technikom makijażu upiększającego i permanentnego oraz zdobnictwa paznokci, a także zapoznać się z produktami kosmetycznymi wielu firm. Nie zabrakło też niespodzianek, bowiem targi zgromadziły także gwiazdy show-biznesu m. in. Michała Szpaka, który jest twarzą marki Nails Company. Wyjazd do Krakowa stanowił także okazję do spotkania ze stylistami mody Joanną Horodyńską i Tomaszem Jacykowem.
Następne targi fryzjersko – kosmetyczne tym razem w Katowicach już wkrótce w dniach 26- 27 listopada 2016 r.