Próbny egzamin - kwalifikacja T.15

probnyII T15 2016W dniu 2 listopada 2016 r. odbył się już drugi próbny egzamin zawodowy – etap praktyczny potwierdzający kwalifikacje w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych.

Egzamin dotyczył kwalifikacji T.15 - "Organizacja żywienia i usług gastronomicznych", a przystąpili do niego oczywiście uczniowie kl. IV technikum żywienia i usług gastronomicznych. Druga próba dała lepszy rezultat niż pierwsza, co wszystkim zdającym poprawiło nastroje, a także zmobilizuje do jeszcze bardziej wytężonej pracy. Mamy nadzieję, że wyniki będą się poprawiać z każdym kolejnym próbnym egzaminem, bo przed uczniami jeszcze na pewno dwa.
Egzamin przygotowali i przeprowadzili nauczyciele przedmiotów gastronomicznych panie: Anna Kustroń, Agnieszka Gonet i Agata Paradysz.
Wszystkim zdającym życzymy powodzenia na egzaminie właściwym.