Licealiada w piłce ręcznej dziewcząt

licealiada reczna 2016Zgodnie z Kalendarzem Imprez Szkolnego Związku Sportowego w Krośnie w dniu 26 października 2016 r. na obiektach MOSiR- u w Krośnie zostały rozegrane zawody w piłce ręcznej dziewcząt.

W turnieju wzięły udział drużyny z 6 szkół ponadgimnazjalnych. Turniej rozegrano w dwóch grupach:
• Grupa I – I LO, ZSP Nr 5 i ZSP Nr 2
• Grupa II – ZSP Nr 1, ZSP Nr 4 i MZS Nr 5.
Zgodnie z regulaminem zawodów do finału kwalifikowały się po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy. Niestety tym razem zawodniczki z naszej szkoły nie wyszły z grupy i tym samym zakończyliśmy rywalizację na poziomie grupowym.
Nasza drużyna prowadzona przez P. mgr Wiesława Wójcika wystąpiła w składzie: Ciupak Kinga IV TF/C, Zając Wioletta II C/K, Piróg Monika II TF, Rączka Sabina I TF, Rybczyk Klaudia I TF, Kozioł Natalia I TF, Kuliga Aleksandra I TF, Stanisz Wioletta I TF, Woźniak Agnieszka I TF, Tocka Wiktoria II F/W, Znój Klaudia I CF.

Opracował: mgr Wiesław Wójcik