Nasza uczennica Absolwentem Roku Ochotniczych Hufców Pracy 2016

ohp 2016W dniu 21 czerwca 2016 r. w Wojewódzkiej Komendzie OHP w Rzeszowie odbył się II etap konkursu o tytuł Absolwenta Roku Ochotniczych Hufców Pracy 2016. Do etapu wojewódzkiego została zgłoszona Magda Gierlasińska, uczennica naszej Szkoły z klasy III C.

W pierwszym etapie komisja konkursowa zweryfikowała zgłoszenia kandydatów. Drugi etap to autoprezentacja swoich wyników i osiągnięć z projektów OHP, z działalności szkolnej, jak również ze środowiska pozaszkolnego.
W kategorii rzemieślnicza nauka zawodu/zasadnicza szkoła zawodowa, Magda Gierlasińska (kl. III C) zdobyła tytuł Absolwenta Roku Ochotniczych Hufców Pracy – 2016.

01

Laureaci otrzymali z rąk Wojewódzkiego Komendanta OHP Jerzego Cyprysia dyplomy i nagrody. Będą również reprezentować Podkarpacką WK na ogólnopolskim etapie konkursu o tytuł Absolwenta Roku Ochotniczych Hufców Pracy - 2016.
Gratulacje dla Magdy!

02