Michayland 2016

michayland 201611 czerwca 2016 r. w Oratorium ,,Twój Dom” w Krośnie odbył się festyn rodzinny. Organizatorzy przygotowali dla dzieci i ich rodziców wiele atrakcji, umożliwiających wspólne spędzenie wolnego czasu. Nasza szkoła także włączyła się w organizację pikniku.

Uczniowie klas gastronomicznych oferowali naleśniki z owocami i bitą śmietaną oraz koktajle owocowe.
Natomiast uczniowie klas o profilu fryzjerskim musieli bardzo się spieszyć z wykonywaniem fryzur oraz malowaniem twarzy, ponieważ usługi tego rodzaju cieszyły się ogromną popularnością. Dla dzieci lubiących łamigłówki przygotowaliśmy różnego rodzaju zagadki.
Wspólna zabawa i możliwość miłego spędzenia wolnego czasu przyniosła radość wszystkim, zarówno organizatorom jak i uczestnikom.
W pikniku wzięli udział: panie nauczycielki: Barbara Kozdraś, Danuta Gnap, Elżbieta Jaracz, Elżbieta Matusz, Alicja Kus, Agata Paradysz, Małgorzata Płatek oraz uczniowie: Adrianna Mateja, Adrianna Lichaj, Bernadetta Kwolek, Anna Zając, Klaudia Krawiec, Hubert Folcik, Dominika Dobosz - kl. I TF, Sabina Hejnar, Paulina Serwatka – kl. III TF, Mariola Czaja, Paulina Luśnia, - kl. IITŻ, Justyna Zajdel, Agnieszka Gromek, Jakub sieniawski – kl. II C/K, Paulina Lasko – kl. I TŻ.