Udział ZSP 2 w imprezach środowiskowych

imprezy 2016Miesiąc czerwiec to czas, który obfituje w wiele imprez środowiskowych zorganizowanych z myślą o dzieciach.

Na terenie Miasta Krosna odbywały się Pikniki Rodzinne, Jarmarki zorganizowane przez przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja oraz inne instytucje. Wśród wielu atrakcji przygotowanych przez organizatorów dużym powodzeniem cieszyły się usługi wykonywane przez uczennice naszej szkoły uczące się w zawodzie fryzjer.

01.06.2016 r. W Szkole Podstawowej Nr 15 w Krośnie odbył się „Piknik Rodzinny” z okazji Dnia Dziecka. Jednym z atrakcyjnych punktów programu imprezy był pokaz sztuki fryzjerskiej w wykonaniu uczennic klasy III TF wraz z nauczycielami Lilianą Sawaryn i Danutą Gnap. Uczennice wykonywały usługi fryzjerskie, czesząc fantazyjne fryzurki wszystkim chętnym uczestnikom pikniku.

03.06.2016 r. Kolejny raz uczennice III klasy technikum fryzjerskiego wraz z nauczycielami Lilianą Sawaryn i Danutą Gnap uświetniały obchody Dnia Dziecka podczas „Pikniku Rodzinnego” zorganizowanego przez Miejski Zespół Szkół z Odziałam Integracyjnymi w Krośnie. Uczennice promowały zawód fryzjer prezentując swoje umiejętności zawodowe, czesały fantazyjne sploty, warkocze, kolorowe fryzury oraz piękne loki wszystkim chętnym dziewczynkom uczestniczących w imprezie.

04.06.2016 r. Z okazji dziesięciolecia Podkarpackiego Stowarzyszenia Rodzicielstwa Zastępczego Wielkie Serce odbyła się uroczysta Gala "Rodzina Zastępcza z Wielkim Sercem" w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie. Jedną z atrakcji uświetniających Galę był pokaz umiejętności fryzjerskich w wykonaniu uczennic z kl. II oraz III technikum fryzjerskiego pod opieką nauczycieli L. Sawaryn i D.Gnap.

05.06.2016 r. IX  Jarmark Franciszkański - jak co roku przygotowano moc atrakcji dla najmłodszych. Dużym powodzeniem cieszył się „Salon Fryzjerski” – prowadzony przez uczniów klas fryzjerskich naszej szkoły. Przez cały czas trwania Jarmarku wszystkie chętne dzieci korzystały z możliwości lokowania, karbowania lub prostowania włosów.

11.06.2016 r. Piknik Rodzinny „Michayland - Fantastyczna Kraina Zabawy”.Głównym organizatorem imprezy było Stowarzyszenie Troski o Dzieci i Młodzież im ks. Bronisława Markiewicza p.n. Oratorium „Twój Dom” w Krośnie. Wśród atrakcji przygotowanych przez organizatorów, bardzo dużym powodzeniem cieszył się „kącik piękności”. Uczniowie z klasy I i III technikum fryzjerskiego ZSP Nr 2 w Krośnie pod opieką nauczycieli B. Kozdraś i D.Gnap wykonywali dla wszystkich chętnych dzieci usługi fryzjerskie. Królowały fantazyjne sploty, warkocze, kolorowe fryzurki, piękne loki, a także karbowane włosy.

Wielkie podziękowania za wspaniałą pracę i ogromne zaangażowanie należą się wszystkim uczniom, którzy udzielali się w tych imprezach.