Wojewódzka Spartakiada Lekkoatletyczna

spartakiada 2016W dniu 1 czerwca 2016 r. na obiekcie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie, odbyła się Wojewódzka Spartakiada Lekkoatletyczna oraz Wojewódzkie Mistrzostwa Piłki Nożnej Młodzieży OHP.

Imprezę uświetnili swoją obecnością Starosta Krośnieński – Pan Jan Juszczak, Zastępca Prezydenta Miasta Krosna – Pan Bronisław Baran, Pani Grażyna Gregorczyk – Naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Krosna oraz Pan Andrzej Guzik – Dyrektor Podkarpackiego Centrum Edukacji Nauczycieli w Krośnie.
Podczas Spartakiady Lekkoatletycznej dziewczęta i chłopcy rywalizowali między sobą o najwyższe miejsce na podium w takich konkurencjach, jak: pchnięcie kulą, rzut piłką palantową, rzut piłką do kosza, bieg na 100 i 400 metrów oraz skok w dal.
W części lekkoatletycznej uczennice naszej szkoły Magda Gierlasińska (III C) zajęła I miejsce w skoku w dal i III miejsce w pchnięciu kulą, a Żaneta Marszałek (II C/K) III miejsce w biegu na 400 m. Opiekunem z ramienia szkoły był nauczyciel wf p. Krzysztof Gierlasiński.