Festyn szkolny

festyn 2016W piątek 3 czerwca 2016 r. w Miejskim Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Krośnie odbył się festyn szkolny zorganizowany dla uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum i ich rodziców. Na imprezę zaproszono także przedstawicieli naszej szkoły.

Panie nauczycielki przedmiotów gastronomicznych: Halina Szpiłyk, Anna Kustroń, Agnieszka Gonet oraz uczniowie: Adrian Sikora, Mateusz Karnasiewicz z klasy III K/W i Brygida Leśniak z kl II C/K postanowili wykorzystać okazję, aby zachęcić dzieci i młodzież do spożywania zdrowych i wartościowych napojów. W tym celu uczniowie przygotowali różnorodne koktajle mleczne i owocowe, którymi w czasie pikniku częstowali młodszych kolegów. Uczestnicy chętnie sięgali po zdrowe napoje, skutecznie gasząc nimi pragnienie. Była to dla nich mini lekcja zdrowego odżywiania się.