Aktualności

Aktualności

Plan lekcji - zmiany

Uwaga, uczniowie klas I K/W, II C/F, I TF, I TŻ, II TF, II TŻ - od 22 stycznia (poniedziałek) obowiązuje nowy plan lekcji, który znajdziecie w zakładce DLA UCZNIA.

zmiana planu lekcji 01.2016

V Bieg "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy – 26 Finał WOŚP Krosno

bieg wosp 201814 stycznia (niedziela) podczas 26 Finału WOŚP odbył się V Bieg "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy". Organizatorem Biegu był Sztab Finału WOŚP w Krośnie przy wsparciu i pomocy krośnieńskiej PWSZ.

Czytaj więcej...

Przedszkolaki z Mindelo – Akcja Misyjna

akcja misyjna I 2018W dniu 17 stycznia 2018 r. Grupa Misyjna RAFIKI zorganizowała po raz kolejny w naszej szkole „Słodki dzień”. Akcja ta ma na celu zebranie środków na zakupienie zabawek i przyborów szkolnych dla dzieci z Cabo Verde.

Czytaj więcej...

Wiosenne inspiracje młodych cukierników

turniej cukierniczy 2018W dniu 15.01.2018 r. po raz XV Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Ks. Stanisława Szpetnara w Krośnie oraz cukiernia „Jagusia” pana Ireneusza Deptucha byli organizatorami wojewódzkiego etapu turnieju o tytuł  „Najlepszy Uczeń w Zawodzie Cukiernik”, rozgrywanego pod patronatem Prezydenta Miasta Krosna.

Czytaj więcej...

Konkurs "Projekt graficzny - Teczka pierwszej pomocy"

Pani Poseł Joanny Frydrych zaprasza wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursie na "Projekt graficzny - Teczka pierwszej pomocy". Konkurs ma na celu zwrócenie uwagi młodzieży na potrzeby osób starszych. Szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie.

Zaproszenie

Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Krośnie zaprasza nauczycieli wraz z uczniami na spotkanie z ocaloną z Holokaustu Lucią Retman z Izraela.

Czytaj więcej...

Konkurs

Akcja Always #JakDziewczyna napędzana jest przez miliony dziewcząt z całego świata, dzięki którym stwierdzenie #JakDziewczyna nabiera nowego, niezwykłego znaczenia.

Czytaj więcej...

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 103 gości oraz 0 użytkowników.