Aktualności
OFERTA NA ROK 2018/2019!

oferta

barometr zawodow

Stypendia akademickie

Fundacja Edukacyjna im. Jerzego Juzonia już 09 lipca 2018 roku rozpocznie rekrutację do VII Edycji stypendiów akademickich. Celem Fundacji jest zwiększanie szans edukacyjnych młodzieży z małych miejscowości, realizowane poprzez pomoc finansową, która niejednokrotnie jest jedyną szansą na podjęcie studiów wyższych w większych miastach. Stypendia w wysokości 5000 zł przyznawane są na okres pierwszego roku studiów stacjonarnych na uczelniach akademickich.

Czytaj więcej...

AKCJA „KROSNO WIOSNĄ”

krosno wiosna 2018Po raz pierwszy nasza szkoła w dniu 24.04.2018 (sobota) uczestniczyła w akcji „Krosno Wiosną” – krośnieńskich obchodów Międzynarodowego Dnia Matki Ziemi (22.04) oraz Dnia Ziemi (28.04). Akcja „Krosno Wiosną” ma na celu zwrócenie uwagi mieszkańców Krosna na obszary cenne pod względem przyrodniczym, a także zachęcenie do czynnego udziału w ich ochronie.

Czytaj więcej...

Otwarta platforma do nauki matematyki

Cyfrowa Akademia to pierwsza w Polsce platforma MOOC (Massive Open Online Course) skierowana bezpośrednio do uczniów, oferująca bezpłatne kursy online z matematyki i przedmiotów przyrodniczych. Korzystając z niej, młodzi ludzie mogą sami uczyć się, powtarzać cały materiał lub wybrane problemy, doskonalić umiejętności rozwiązywania zadań i od razu śledzić postępy – wystarczy dostęp do internetu.

Próbny egzamin zawodowy

probny T06 2018W dniu 19 kwietnia 2018 roku uczniowie klasy III C/K w zawodzie kucharz, przystąpili do próbnego egzaminu zawodowego z kwalifikacji T.06, Sporządzanie potraw i napojów. Uczniowie w ciągu 120 minut musieli wykonać następujące potrawy: gołąbki bez zawijania, kasza gryczana na sypko, surówka z warzyw korzeniowych.

Czytaj więcej...

Ogłoszenie

Polski Instytut Rozwoju Kultury Fizycznej i Sportu jest ogólnopolskim stowarzyszeniem zrzeszającym miłośników różnych dziedzin sportu oraz rekreacji. Posiada dział Ratownictwa Wodnego, który zajmuje się rekrutacją Ratowników Wodnych oraz wyszkoleniem na przyszłych ratowników z możliwością podjęcia pracy po uzyskaniu uprawnień.

Czytaj więcej...

Kongres Niewydolne Serce

05 maja 2018 roku organizowany jest Kongres Niewydolne Serce w G2A Arena dla osób cierpiących na choroby układu krążenia (choroby związane z sercem, ciśnieniem). Wydarzenie jest bezpłatne i organizowane z myślą o osobach borykających się z tym schorzeniem jak i osoby z najbliższego otoczenia osób chorych.

Czytaj więcej...

Akcja Misyjna dla dzieci z Cabo Verde

akcja misyjna 04 201818 kwietnia 2018 r. Grupa Misyjna RAFIKI przygotowała dla całej społeczności szkolnej „Słodki dzień”.

Czytaj więcej...

Jaki kierunek kształcenia wybrać, aby w przyszłości mieć pracę i dobrze zarabiać?

Brak rąk do pracy i coraz większe kłopoty z pozyskaniem fachowców, to problemy z jakimi zmaga się dzisiejszy rynek pracy. Największe deficyty obejmują branżę budowlaną, mechaniczną, piekarniczo-cukierniczą. Brakuje murarzy, tynkarzy, zbrojarzy, cieśli, betoniarzy. Poszukiwani są także: kierowcy, elektrycy, mechanicy samochodowi, stolarze, kucharze, kelnerzy. >>> więcej

XVII EDYCJA PROGRAMU STYPENDIÓW POMOSTOWYCH

„Stypendia Pomostowe” to rozbudowany program stypendialny, w którym można uzyskać stypendium na I rok i dalsze lata studiów.

„Różne oblicza wolontariatu”

Prezydent Miasta Krosna ogłasza konkurs na plakat „Różne oblicza wolontariatu”. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu Miasta Krosna.

Czytaj więcej...

„MAGIA WE WŁOSACH ZAKLĘTA"

konkurs magia 2018W dniu 11 kwietnia 2018 r. w Zespole Szkół Techniczno – Weterynaryjnych im. Bohaterów Westerplatte w Trzcianie odbyła się V Edycja Ponadregionalnego Konkursu Wiedzy i Umiejętności Fryzjerskich pod hasłem „MAGIA WE WŁOSACH ZAKLĘTA".

Czytaj więcej...

„Czy żywienie to odżywianie? - holistyczne spojrzenie na człowieka”

zywienie 2018...to przewodni temat VI Konferencji Popularnonaukowej, która odbyła się 12 kwietnia 2018 roku w Dębicy. Prelegenci omawiali co zrobić, by przeszłość miała wpływ na teraźniejszość, a teraźniejszość na przyszłość by zapewnić zdrowie, urodę i witalność na najwyższym poziomie.

Czytaj więcej...

X Międzyszkolny Konkurs Biblijny 2018

konkurs biblijny 201812 kwietnia 2018 r. w Podkarpackim Centrum Edukacji Nauczycieli w Krośnie, odbył się Finał X Międzyszkolnego Konkursu Biblijnego szkół średnich z Krosna i okolic, którego organizatorem jest: Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie Oddział w Krośnie oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Krośnie.

Czytaj więcej...

AKADEMIA MŁODEGO ZAWODOWCA – MAŁY FRYZJER

akademia fryzjer 2018W dniu 11 kwietnia 2018 r. do naszej szkoły zawitali uczniowie klasy IV Szkoły Podstawowej Nr 3 w Krośnie, aby wziąć udział w warsztatach fryzjerskich w ramach akcji ”Akademia Młodego Zawodowca”.

Czytaj więcej...

Kolejni absolwenci naszej „Akademii Młodego Zawodowca”...

akademia zawodowcaII 2018...opuścili mury Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Krośnie. W dniu 11.04.2018 roku grupa uczniów klasy IV Szkoły Podstawowej nr 3 w Krośnie uczestniczyła w zajęciach pod nazwą Kreatywny Kucharz.

Czytaj więcej...

Kurs podstaw pracy z karmelem

kurs karmel 2018W dniu 10.04.2018 roku w naszej szkole odbył się kurs podstaw pracy z karmelem, w którym uczestniczyli uczniowie klasy II i III kształcący się w zawodzie cukiernik. Kurs prowadził były uczeń naszej szkoły pan Tomasz Podkul, a obecnie mistrz w zawodzie cukiernik i właściciel Cukierni Maestro Chocolatier z Dębicy.

Czytaj więcej...

Zaproszenie dla uczniów - konkurs IT i Cyberbezpieczeństwo

Instytut Rozwoju Kompetencji Społecznych po raz kolejny organizuje konkurs IT i Cyberbezpieczeństwo dla uczniów szkół średnich!

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

nabor logo 2018

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 73 gości oraz 0 użytkowników.

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin