Aktualności
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski
Szkolny konkurs baristyczny
XV Wojewódzki Turniej o tytuł „Najlepszy Uczeń w Zawodzie Cukiernik”
26 Finał WOŚP

III Szkolny Festiwal Szarlotki za nami

festiwal szarlotki 2018Dnia 17 października 2018 r. odbył się w naszej szkole „III Festiwal Szarlotki”, uczniowie naszej szkoły mieli okazję do reprezentowania swoich pasji i kreatywności, biorąc udział w III Festiwalu Szarlotki.

Czytaj więcej...

Warsztaty edukacyjno-kulinarne

warsztaty 2018W poniedziałkowy poranek 15.10.2018 r. w pracowni gastronomicznej gościliśmy mistrzów kulinarnych, którzy przybliżyli uczniom i nauczycielom informacje na temat certyfikowanych produktów ekologicznych oraz zalet używania ich w kuchni.

Czytaj więcej...

Otrzęsiny

otrzesiny 2018W dniu 12 października w naszej szkole odbyły się otrzęsiny klas pierwszych przygotowane przez uczniów kl. II TF i II TŻ wraz z wychowawcami.

Czytaj więcej...

„SZPETNAR” POMAGA W BICIU REKORDU RKO

rko 201816 października to Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca. W tym właśnie dniu uczniowie klas: I F, I K/W, II TF ZSP Nr 2 oraz 8 A i 8 B ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Krośnie wzięli udział w lekcji otwartej promującej i uczącej udzielania pierwszej pomocy.

Czytaj więcej...

Historia Misia - Nie bij mnie - kochaj mnie!

nie bij 201816 października obchodzimy Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca i z tej okazji Fundacja WOŚP organizuje bicie rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej przez jak największą ilość osób.

Czytaj więcej...

100 serc dla Niepodległej

sto serc 2018Rok 2018 w historii narodu polskiego wyznacza rocznicę szczególną - to już sto lat istnienia Polski niepodległej. 11 listopada czcimy pamięć tych, którym zawdzięczamy własne państwo i możemy cieszyć się wolnością.

Czytaj więcej...

Lekcja otwarta - pracownia obsługi konsumenta

lekcja otwarta2 2018W dniu 16.10.2018 r. już po raz kolejny pani Alicja Kus i Agata Paradysz przeprowadziły 2-godzinną lekcję otwartą , której tematem było: "Sposoby parzenia kawy - ćwiczenia".

Czytaj więcej...

Nagroda Podkarpackiego Kuratora Oświaty dla nauczyciela z naszej szkoły

nagroda kuratora 2018W dniu 16.10.2018 r. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Sanoku odbyła się uroczystość wręczenia nagród z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Inicjatorem uroczystości był Podkarpacki Kurator Oświaty oraz Urząd Miasta Sanoka.

Czytaj więcej...

Spotkanie z panią Zofią Gorczycą - mgr rehabilitacji specjalizującą się w leczeniu skolioz i innych wad postawy

spotkanie 2018W dniu 9 października 2018 r. odbyło się spotkanie z panią Zofią Gorczycą - mgr rehabilitacji, które jest kolejnym z cyklu spotkań z ciekawymi ludźmi pod tytułem „Mój zawód, moja pasja, moje życie".

Czytaj więcej...

Pierwszy dzwonek w Akademii Młodego Zawodowca

Akademia Mlodego Zawodowca baner

W listopadzie zabrzmi pierwszy dzwonek w Akademii Młodego Zawodowca działającej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Krośnie inaugurujący rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Akademia powstała w marcu ubiegłego roku szkolnego, a jej celem jest umożliwienie uczniom szkół podstawowych oraz ponadgimnazjalnych odbywanie różnego rodzaju warsztatów zawodowych. Od marca do czerwca naukę zawodu w akademii ukończyło 156 uczniów szkół podstawowych z Krosna, Głowienki i Ustrobnej. Pomysł na stworzenie akademii jest odpowiedzią na potrzeby współczesnego rynku pracy oraz wsparciem dla inicjatywy szeroko pojętego doradztwa zawodowego. Akademia stwarza uczniom szansę sprawdzenia swoich predyspozycji i preferencji zawodowych w rzeczywistych warunkach, co może mieć w przyszłości wpływ na wybór drogi kształcenia zawodowego. Uczestnicy warsztatów po zakończeniu mini kursu zawodowego otrzymują certyfikaty: Kreatywnego Kucharza, Mistrza Zdobnictwa Cukierniczego, Profesjonalnego Kelnera, Miłośnika Dobrego Pieczywa, Fryzjera – Artysty, Sprawnej Kosmetyczki.

Czytaj więcej...

Inauguracja XI edycji Krośnieńskich Pól Nadziei

pola nadziei X 2018Nadzieja przychodzi do człowieka wraz z drugim człowiekiem. /Dante Alighieri/
W dniu 05.10.2018 r. o godzinie 13.00 Natalia Bernaś i Wiktoria Radoń ze Szkolnego Klubu Wolontariusza pod opieką pani Grażyny Litwin wzięły udział w inauguracji XI edycji Krośnieńskich Pól Nadziei.

Czytaj więcej...

Kolejne zwycięstwo naszych uczniów!

zwyciestwo fryz 201813 października 2018 r. uczniowie kształcący się w klasach technikum usług fryzjerskich wspólnie z nauczycielami p. Małgorzatą Ciereszyńską, p. Ewą Długosz – Radoń, p. Danutą Gnap, p. Barbarą Kozdraś i p. Lilianną Sawaryn wzięli udział w Targach Beauty Expo w Rzeszowie. Celem targów było pokazanie najnowszych trendów w kosmetyce i fryzjerstwie. 

Czytaj więcej...

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 310 gości oraz 0 użytkowników.